hakkımızda

2008 yılında kurulmuş olan firmamız gelişmekte olan sektör ve müşteri portföyümüze daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji ile donatılmış makine parkurumuz ve işin de profesyonel uzman kadromuzla şehir içi ve şehir dışı mobil ekiplerimizle hizmet vermekteyiz

Müşteriye sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti esas alarak devamlılığını sağlamak Saraçlar Reklam'ın en esas kriterlerinin arasındandır.

Saraçlar Reklam, kurumsal çizgileriniz doğrultusunda açık hava reklamcılığındaki tüm ihtiyaçlarınıza çözüm ortağınızdır.

Tasarım, dijital baskı , imalat işlemleri firmamızın kendi bünyesinde tamamlanmaktadır sonra bölüm ekiplerimiz şehir içi veya şehir dışı montajları gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizle aramızda güven halkası olan satış sonrası müşteri memnuniyeti esas tutularak, montaj gerçekleştirdiğimiz işlerin kontrollerini ekiplerimiz tarafından belirlenen periyotlarda yapılması ve müşterilerimizi yazılı bilgilendirmemizdir.

Tüketiciye giden yoldan işinde genç ve profesyonel ekimizle yaratıcı düşünen kadromuzla , biz size eşlik edelim.

KURUMSAL
Saraçlar Reklam , firma ve markaların iç ve dış mekanda oluşan reklam taleplerini karşılamak üzere 2008 yılında kurulmuştur.

Anahtar teslim çözüm anlayışı ile ürünleri

Tasarım
Proje
Üretim
Montaj ve nakliye
Satış sonrası destek

Saraçlar Reklam gelişen teknolojiye uyumu , değişen müşteri talep ve beklentilerine göre geliştirdiği kaliteli iş çözümleri, uzman kadrosu, güvenilir iş ortakları ve hizmet standardı ve faaliyetlerde bulunmaktadır.

 

 

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Esenler Sanayi Sitesi 23. Blok No : 5 İkitelli / Başakşehir / İSTANBUL
Tel : 0 (212) 671 61 41 Fax :0 (212) 671 61 41
info@saraclarreklam.com.tr